Hotel Caprici

Destinace: Španělsko » Katalánsko (Barcelona) » Santa Susanna

****x
Hotel Caprici
Hotel Caprici Hotel Caprici Hotel Caprici
Hotel Caprici Hotel Caprici Hotel Caprici

Termín: od 17.8.2019 do 24.8.2019 - 8/7 dní/nocí Kód zájezdu: 966085
vlastní
Doprava: vlastní
Strava: polopenze / plná penze
Kód termínu: 40339661
Cena od: 12 254 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy


Hotel Caprici    ****x      Zobrazit podrobnosti
bazén trezor internet, WiFi stolní tenis animační program dětský koutek bezbariérový přístup TV/SAT dětský bazén písčitá pláž
Od pláže: 0 m
Od centra: 600 m

SANTA SUSANNA je poměrně mladé moderní letovisko, které plynule navazuje na letovisko Malgrat de Mar. Hlavním lákadlem letoviska jsou krásné a rozlehlé pláže, které se táhnou v délce až 5 km a mají pozvolný vstup. Tvoří je hrubší písek a jsou velmi dobre udržované. Na pláži si můžete vyzkoušet windsurfing, kanoistiku, plachtení, vodní lyžování, šlapadla nebo populární parasailing. Podél pobreží se táhne krásná promenáda, na které se nachází celá rada obchodů, restaurací, barů, kaváren, diskoték a nočních klubů. Promenáda spojuje hotelové komplexy s historickou částí města a pravidelně se zde konají velké trhy. V okolí Santa Susanny jsou pozůstatky staveb značného kulturního významu, kapličky, věže nebo kostel a most v románském slohu. Děti určitě ocení blízkost zábavního parku Marineland s vodními atrakcemi a malou ZOO s vystoupením delfínů, lachtanů a papoušků. Santa Susanna je skvělou volbou nejen pro dovolenou s dětmi.


Moderní hotel na konci letoviska Santa Susanna se stal, díky své jedinečné poloze přímo na pláži, jedním z nejoblíbenejších hotelů oblasti. Od začátku pobrežní promenády je vzdálený cca 600 m. Široká písčitá pláž se nachází přímo před hotelem. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, směnárna, venkovní bazén s terasou, lehátky a slunečníky, dětský bazén, bar, bar u bazénu, dětský koutek, úschovna zavazadel, stolní tenis, kulečník, herna s PC automaty, animační programy. WiFi připojení v celém hotelu za poplatek. Hotel je bezbariérový, všechny společenské místnosti jsou klimatizované. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.


Ubytování:

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek mají koupelnu, WC, TV/SAT, telefon, balkon a trezor (za poplatek).

Za příplatek pokoj PREMIUM (výhled na moře, WiFI, ručníky u bazénu, 1x sauna)


Stravování:

Polopenze formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení plné penze nebo plné penze SILVER.


Popis:
Moderní hotel na konci letoviska Santa Susanna se stal, díky své jedinečné poloze přímo na pláži, jedním z nejoblíbenejších hotelů oblasti.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Caprici :
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)