Lu´ Hotel Riviera

Destinace: Itálie » Sardínie

****x
Lu´ Hotel Riviera
Lu´ Hotel Riviera Lu´ Hotel Riviera Lu´ Hotel Riviera
Lu´ Hotel Riviera Lu´ Hotel Riviera Lu´ Hotel Riviera
Cena od: 13 827 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Popis zájezdu:

Popis zajezdu:
Charakteristika:
Elegantní hotel v historickém centru jen pár metrů od přístavu. Ideální výchozí bod pro poznání malebného ostrova San Pietro a jihozápadního pobřeží Sardinie. Hotel vhodný na dovolenou i pracovní cestu.

Poloha:
Hotel Lu´Riviera se nachází v samém srdci jednoho z nejkrásnějších míst na ostrově San Pietro - městečka Carloforte, které je oázou klidu a přírodních krás. V kouzelném historickém centru s uzounkými uličkami, podloubími a zákoutími lze ochutnat gastronomické speciality, procházkou objevovat místní zajímavosti či obdivovat pestrou škálu kotvících lodí a člunů. Křišťálově průzračné moře, okolní úchvatné mořské jeskyně a bílé nedotčené pláže v nesčetných zátokách dělají z Carloforte jedinečné místo pro milovníky moře a Sardinie. Přístav Portovesme je vzdálený 75 km od Cagliari, přístav Calasetta 92 km. Trajektem pak pojedete buď z přístavu Calasetta do Carloforte cca 30 minut, nebo z přístavu Portovesme do Carloforte cca 40 min.

Vybavení:
Klientům je k dispozici non-stop recepce, trezor, Lounge bar s panoramatickou terasou v posledním patře hotelu, odkud je nádherný výhled na moře a okolí, místnost k podávání snídaní, společenská místnost s TV, výtah, bezplatné parkoviště. Za poplatek: pronájem aut, jízdních kol, služby praní a žehlení. Wi-fi ve všech prostorách zdarma. Domácí zvířata do 7 kg na vyžádání a za poplatek (nutnost předložení očkovacího průkazu).

Ubytování:
Hotel disponuje 43 pokoji typu CLASSIC, SUPERIOR, DELUXE, JUNIOR SUITE, SUITE. Všechny pokoje jsou elegantní a pohodlně prostorné. Součástí vybavení je koupelna se sprchou a WC, LCD TV/Sat, minibar, klimatizace, telefon, Wi-fi, trezor, fén. Dětská postýlka pro děti do 3 let je na vyžádání a za poplatek. Některé pokoje mají místo balkonu pouze okna (dle dostupnosti). CLASSIC - 20 m2, do modra laděné klasické dvoulůžkové pokoje jsou moderně zařízené. Tři tyto pokoje jsou vybaveny i pro handicapované osoby. Možnost 1 přistýlky. SUPERIOR - 25 m2, romanticky a rafinovaně zařízené dvoulůžkové pokoje. Balkon s možností posezení. Možnost 1 přistýlky. DELUXE - 28 m2, prostorné pokoje typu Deluxe mají balkon s nábytkem, kde si hosté mohou odpočinout a užít si úchvatný výhled na přístav Carloforte. Pokoje jsou barevné a světlé, zařízené moderně v tradičním stylu Carloforte. V některých pokojích je k dispozici velké panoramatické okno místo balkonu. Možnost 2 přistýlek. JUNIOR SUITE - 30 m2, elegantní a prostorné pokoje s exkluzivním panoramatickým výhledem z balkonu. Obývací část je ideální pro odpočinek a velká koupelna má sprchu i vanu. V některých pokojích je k dispozici velké panoramatické okno místo balkonu. Možnost 2 přistýlek. SUITE - 35 m2, elegantní apartmá s veškerým komfortem, ze kterého lze obdivovat východ slunce nad mořem. Apartmá vás přivítá velkorysými a vkusně zařízenými prostory, včetně prostorné koupelny se sprchou a vířivkou. Součástí je velká terasa s výhledem na nábřeží. Možnost 2 přistýlek Check-in: 14:00, check-out: 11:00 h.

Stravování:
Snídaně se podává v malé jídelně. Polopenze (večeře) za příplatek. Podává se v útulné, typické restauraci vzdálené cca 150 m od hotelu Riviera. Nápoje nejsou v ceně. LOUNGE BAR - na střešní terase s výhledem na tyrkysové moře, místo, kde si lze vychutnat koktejly a romantickou vyhlídku na moře a centrum Carloforte. Tento hotelový bar je ideálním místem pro oslavu narozenin či jiné speciální příležitosti. Na vyžádání si lze pronajmout celou terasu i přilehlý salonek. Ochotný personál vytvoří nezapomenutelnou atmosféru s důrazem na detail. Do 23.7. je otevřen veřejnosti od středy do neděle, v období 25.7.-15.9. pak denně (údaj r. 2019, změna vyhrazena). 1x týdně se zde konají speciální večery s aperitivem "Apericena".

Sport a animace:
Okolí města Carloforte, jeho divoká příroda a nádherné scenérie, jakož i průzračné moře vytváří ideální podmínky pro cyklistiku, šnorchlování, pěší turistiku a potápění. Toto místo má opravdu hluboké kulturní a historické kořeny. Velmi často zde probíhají různé folklórní oslavy, gastronomické akce a umělecká setkání či hudební koncerty. Na recepci hotelu vám také rádi nabídnou různé fakultativní výlety, jako např. výlet na gumovém člunu či v terénním voze. Vše za poplatek.

Další služby:
Fax a kopírka (za poplatek).

Pláž:
Všechny kouzelné pláže jsou snadno dostupné veřejnou dopravou od hotelu či autem. Cca 2,5 km je krásná pláž Spiaggia Giunco. Dále doporučujeme Girin - dvě menší pláže oddělené skalisky, s bílým pískem a křišťálovou vodou, chráněné před větrem a proto jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Punta Nera - pláž pojmenovaná podle tmavých skalisek, s výhledem na mořskou jeskyni. Guidi - známá a oblíbená pláž s azurově modrým mořem, s nedotčenou přírodou, kde v hl. sezóně funguje malý bar. La Bobba - pláž, kde v hl. sezóně zde funguje pronájem lehátek a slunečníků a bar. La Caletta - pláž obehnaná skalami, 8 km od Carloforte. Fouká-li vítr, je ideální pro windsurfing. Cala Fico - ideální pro šnorchlování a podmořský rybolov, součást přírodní rezervace Lipu.

Důležité:
V ceně zájezdu je zahrnutý transfer z letiště do přístavu Calasetta, kde si klienti sami kupují trajekt, který je doveze do přístavu na ostrově San Pietro, ve městě Carloforte, hotel Riviera se nachází cca 50 metrů od tohoto přístavu. Cena lístku je €4,50 dospělý,€3,50 dítě do 11 let - údaj z roku 2021, změna vyhrazena. Orientační jízdní řád https://www.delcomar.it/tratte-e-orari/carloforte-calasetta

Cena nezahrnuje:
Pojištění -
Trajektový lístek z přístavu Calasetta do přístavu Carloforte.

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z letiště do přístavu Calasetta, ubytování se snídaní, nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 2. 10. 2023). VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 2. 10. 2023).

Poplatky na místě:
POVINNÉ: Pobytová taxa cca € 1-3,5/osoba/den (může se změnit). FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ): Dětská postýlka € 10/noc v období 31.5.-22.9.2023. Mimo toto datum je zdarma. Domácí zvíře € 10/noc

Speciální nabídky:
SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: 30 % z ceny ubytování při objednání do 30. 4. 2023 NA VYŽÁDÁNÍ: NOVOMANŽELÉ - 5 % z ceny ubytování - platí pro pobyt se snídaní na min. 5 nocí a je nutné předložit kopii oddacího listu. SENIOŘI NAD 65 LET - 5 % z ceny ubytování - platí pro pobyt se snídaní na min. 5 nocí. SLEVY NELZE NAVZÁJEM SČÍTAT, není-li uvedeno jinak.


 

Kalkulace zájezdu:

ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)